loading

نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom)

شرکت مهندسی پردازش کیانانت

معرفی نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom)

نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) در مرکز نمایشگاهی شهر کلن کشور آلمان از تاریخ ۳۱ مرداد الی ۳ شهریور برگزار می شود. گیمزکام بزرگترین رویداد سالانه در عرصه ی کامپیوتر و بازی های ویدیویی می باشد. این رویداد جهت گردهمایی علاقه مندان به بازی، معرفی و فروش محصولات صنعت بازی صورت می گیرد. غرفه داران بیش از ۵۰ کشور در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.

رویکرد و هدف نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) چیست؟

نمایشگاه گیمزکام نمایشگاهی با رویکرد تجاری در زمینه بازی های ویدیویی است که سازماندهی آن توسط انجمن فدرال تولیدکنندگان نرم افزارهای سرگرمی Interactive صورت می گیرد. هدف برگزاری نمایشگاه گیمزکام گردهمایی تولیدکنندگان بازی های ویدیویی، معرفی محصولات و سخت افزارهای مناسب اجرای بازی می باشد. همایش های بسیاری در مرکز نمایشگاهی کلن منطبق با فعالیت نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) در راستای بحث و تبادل اطلاعات میان متخصصان برگزار می شود.

سرگرمی ناب گیمزکام ۲۰۱۸

گیمزکام به معنی سرگرمی ناب است. بازدیدکنندگان می توانند چشم انتظار یک رویداد و همایش متنوع و با کیفیت همراه با بازی، موسیقی و فعالیت های نمایشی باشند. نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) بر بازی، سرگرمی و تفریح تمرکز دارد. به عنوان یک بازدیدکننده، می توانید انتظار یک رویداد و همایش از یک طبقه خاص را داشته باشید از قبیل تعداد بسیاری بازی، موسیقی و فعالیت های نمایشی که همه در نمایشگاه تجاری و همچنین سرتاسر مجموعه اجرا می شوند.

در حوزه سرگرمی، پرهیجان ترین نمونه های برجسته بازی های جهان را تجربه کنید.

این نمایشگاه را از دست ندهید. هر کسی که بر شادی بازی، تفریح ناب، الهام و فکر بکر تمرکز کرده در نمایشگاه صنعت بازی آلمان (Gamescom) حضور پیدا می کند. تازه ترین بازی ها را کشف کنید، بازی های جدید را قبل از اینکه کسی تست کند امتحان کنید و عضوی از بزرگترین رویداد صنعت بازی باشید.

گوناگون

بازی های ویدیوئیسرگرمیصنعت بازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *