NETWORK SERVICES AND SUPPORT

خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه کیانانت

شرکت کیانانت جم با سابقه بلند مدت و فعالیت مستمر، فعال در زمینه ارائه خدمات شبکه در شهر تهران و همچنین دیگر شهرها برای کمک به مشاغل در راه رسیدن به اهداف و مقاصد شرکت ها و سازمان ها در زمینه فناوری اطلاعات (IT) می باشد.

تکنسین های مجرب ما نه تنها متخصصین زبده فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)هستند، بلکه به همان اندازه که از تخصص کافی برخوردارند، به خدمت رسانی به مشتریان خود افتخار می کنند.

خدمات شبکه های کامپیوتری

_

خدمات شبکه های کامپیوتری در دنیای حاضر فقط به توانایی ارائه آن نیست!

بسیاری از شرکتهایی که در حوزه  فناوری اطلاعات و شبکه فعالیت دارند، توانایی ارائه خدمات را دارا هستند ولی مشتریان این حوزه، سرعت ارائه خدمات در کنار کیفیت خدمات شبکه های کامپیوتری را در اولویت  خود قرار داده و انتخاب خود را در گرو داشتن حداقل این دو مورد می دانند.

شرکت کیانانت توانسته است با دقت بالا در ارائه خدمات و پشتیبانی شبکه های متمرکز، مشتریانی را بدست بیاورد که از شرکتهای پشتیبانی شبکه قبلی خود به دلیل عدم رضایت از انجام تعهدات در زمان مورد نظر ناراضی بوده اند و دلیل رضایتمندی مشتریان کیانانت همین توجه به درخواستهای مشتری و مرتفع کردن آنها در مدت زمان مناسب با بالاترین کیفیت بوده است.

ما در کیانانت با توجه به سابقه خود، خدمات متفاوتی را ارائه می دهیم.

تیم متخصص کیانانت همیشه به دنبال استفاده از تکنولوژی های برتر و خدمات شبکه و زیرساخت متفاوت برای ارائه خدماتی بهتر و شایسته برای سازمانها و شرکتهای طرف قرارداد خود است و این پیشروی در ارائه امور خدمات فنی شبکه باعث شده تا از رقبای خود در این امر پیشی بگیریم.

نصب و راه اندازی تلفن ویپ (VOIP)

تحت شبکه (IP PHONE)

امکان تماس و انتقال صدا و تصویر بر بستر شبکه  IP

تبدیل تلفن به سیستم گویا و استفاده از قابلیت صف انتظار, ضبط مکالمات, گزارش تماس ها و..

امکان انتقال ترافیک خصوصی بصورت انحصاری بر روی شبکه عمومی مانند اینترنت توسط دو لینک رادیویی

  • انتقال اطلاعات ( صدا و تصویر ) دوربین های مدار بسته
  • اتصال و انتقال اطلاعات دوربین های آی پی (IP Camera)
  • بستر مناسب ارائه سرویس تلفن ویپ (VOIP)

راه اندازی شبکه خصوصی داخلی شرکت ها و سازمان ها برای ایجاد ارتباطات داخلی متشکل از (LAN) و (WAN)

  • برقراری بستر ارتباطی شرکت ها یا سازمان ها
  • دسترسی آسان و امن به شبکه داخلی
  • سیستم ارتباطی ساده و مقرون بصرفه

برقراری ارتباط چندین موقعیت یا نقطه به یک مکان مرکزی واحد مختص مشتریانی که دارای یک سایت یا نقطه مرکزی (Data Center) بوده و نیازمند برقراری ارتباط با سایت های دیگر مجموعه خود می باشند

  • ارائه سرويس به صورت شبکه مجازی اختصاصي لايه دو
  • بستر ارتباطی ايمن جهت ايجاد سيستم های مکانيزه داخلی سازمانها و شرکت ها در سطح کشور به صورت داخل استانی
  •  سيستم های اتوماسيون اداری
  • سيستم های ويدئو کنفرانس

اشتراک گذاری سرویس اینترنت مختص مکان های عمومی
رستوران، کافی شاپ، لابی، فرودگاه، کارواش،مجموعه ها
راه اندازی سرویس هات اسپات کلاد
احراز هویت کاربران اینترنت

نصب تجهیزات اتاق سرور و دیتا سنتر

نصب رک های ایستاده و دیواری

راه‌ اندازی سرویس‌های شبکه

سرویس‌های مانیتورینگ، کنترل و مدیریت اینترنت و پهنای باند

سیستم‌های پشتیبان‌گیری و بک‌آپ‌گیری اتوماتیک

نصب نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه

_

 این خدمات شامل آنالیز ، پیشگیری و رفع مشکلات موجود در شبکه سازمان میشود و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابلها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی میباشد. پیشگیری از خرابی تجهیزات و بروز اختلالات در سرویس های تحت شبکه ، در دستور کار کارشناسان پشتیبانی شبکه کیانانت میباشد که با انجام تست های منظم در بازدید های دوره ای معین از شبکه سازمان ، این امر تحقق پیدا میکند.

ویژگی های خدمات شبکه کیانانت

_

مشاوره

برای خرید تجهیزات و سرویس های تحت شبکه و همچنین انتخاب بهترین راهکار برای ایجاد زیرساخت های شبکه ای کابلی ، بی سیم و ماهوره ای متناسب با اهداف و نیاز سازمان ، یکی از مهمترین اقدامات اولیه خدمات شبکه میباشد که کارشناسان شبکه کیانانت بدان توجه ویژه ای دارند. مدیران سازمان هر لحظه که نیاز به مشاوره با متخصصان باتجربه کیانامن داشته باشند ، میتوانند به راحتی از طریق تماس تلفنی و یا تعیین جلسه حضوری ، مسائل مربوط به شبکه سازمان خود را با ایشان مطرح کنند و بسیاری از مشتریان با استفاده از مشاوره های فنی  توانسته اند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها پیشرفت چشم گیری در حوزه فعالیت خود داشته باشند.

زیر ساخت شبکه

مانند کابل کشی ، آرایش انواع رک دیواری و ایستاده ، نصب انواع تجهیزات شبکه مانند سیسکو و میکروتیک ، نصب تجهیزات بی سیم مثل دکل ، اکسس پوینت و دیگر خدمات پسیو شبکه ، اموری بسیار مهم قبل از راه اندازی شبکه میباشد که توسط کارشناسان کیانانت با دقت تمام انجام میشود. پس از عقد قرارداد خدمات شبکه ، کیانانت–– خود را حافظ و مسئول تجهیزات شما میداند و تمام همت خود را در جهت راه اندازی اصولی زیرساخت های شبکه بکار میگیرد تا بستر لازم برای راه اندازی یک شبکه پایدار و یکپارچه در سازمان شما مهیا گردد.

 راه اندازی شبکه 

شبکه های کابلی و بی سیم به صورت یکپارچه و مطابق با آخرین استاندرادهای روز در سازمان ، طبق solution های از پیش طراحی شده متخصصان شبکه کیانانت پیاده سازی میشود و گزارشات و مستندات تمام فعالیت های مربوط به راه اندازی و استقرار شبکه طی بازه های زمانی مشخص به مدیران سازمان تقدیم میشود. در طراحی شبکه و همچنین راه اندازی سرور و سرویس های تحت شبکه مانند اکتیو دایرکتوری و خدمات مجازی سازی ، ماهیت و اهداف سازمان توسط متخصصان شبکه کیانانت به طور کامل آنالیز میشود و خدمات راه اندازی و اکتیو شبکه ، متناسب با نیازهای سازمان انجام میشود.

برخی مشتریان ما

image
image
مشاوره و پیاده سازی ارتباط نقطه به نقطه
ارتباط وایرلس داخلی مجله عصر خودرو
naghshe-almasK
چرم و کفش پارس
ارتباط شبکه بین دفتر و انبار شرکت م
ارتباط بین دفاتر شرکت تحولات نوین ی
شهرداری-پردیس
Relational Video Surveillance Platform
Wireless Point-to-Point Communication Integrated Printing Rules
اتصال نقطه به نقطه وایرلس